Služby společnosti Green Gas

Prokazatelné zkušenosti s realizací řešení na využívání vašeho skládkového metanu

Pokud se zabýváte zpracováním odpadu, a každý den do svých závodů svážíte velká množství odpadu, jsou zásady ochrany životního prostředí a udržitelný rozvoj důležité parametry. Skládky generují významná množství metanu. Společnost Green Gas navrhuje, buduje a provozuje globální projekty výroby energie z metanu pro zvýšení vaší ekologické stopy. Naší filozofií je spolupráce ušitá na míru. Kombinace vašich a našich silných stránek vede k tomu nejlepšímu výsledku, takže se můžete soustředit na svou hlavní činnost. Můžeme vás podporovat v následujících aktivitách:

  • Návrh Skládkový metan existuje v různých úrovních kvality, což vyžaduje různé techniky pro řádnou těžbu plynu. Společnost Green Gas má zkušené inženýry, kteří navrhují zákaznická řešení k realizaci maximálních přínosů z vašeho odpadu. Hlavními alternativami je buďto použití kogeneračních jednotek, které do sítě dodávají cennou čistou energii, nebo spalování metanu za účelem potlačení jeho škodlivého vlivu na životní prostředí a získávání emisních povolenek.
  • Stavba Po fázi návrhu je provedena příprava a konstrukce systému pro shromažďování a těžbu plynu. Následně je nainstalována kogenerační jednotka nebo spalovací technologie, je provedeno napojení na rozvodnou síť a je zajištěna důkladná správa projektu pro získávání emisních povolenek.
  • Provoz Společnost Green Gas všechny provozy monitoruje prostřednictvím svého dispečinku a proaktivně řídí všechny operace a údržbu za účelem maximalizace výsledků. Projekty společnosti Green Gas jsou běžně provozovány v delších časových obdobích. To mohou být roky až desetiletí. Během tohoto provozu musí být veškerý metan správně zpracováván, aby bylo zajištěno dostatečné množství čisté energie při současné podpoře zmírnění následků změny klimatu. Aby kogenerační jednotka pracovala s optimální účinností, je při provozu z plynu odstraněn veškerý škodlivý obsah a obsah jiný než metan.

Pokud byste nás chtěli kontaktovat a probrat svůj potenciální projekt, klikněte sem.