Představenstvo

Derk Stikker – předseda představenstva
Derk svoji kariéru zahájil jako bankovní konzultant v USA. Po návratu do Evropy začal být aktivní v ropném průmyslu a následně byl zaměstnán v oboru finančních služeb jako finanční ředitel ve finanční instituci. Po vědecké dovolené nastoupil do skupiny BXR jako finanční ředitel zodpovědný za realitní divizi skupiny, a následně se stal provozním ředitelem společnosti BXR Group. Derk má titul MBA z Univerzity George Washingtona ve Washingtonu DC, USA.

Michiel Tijmensen - generální ředitel a ředitel
Michiel začal v Greengas v červnu 2012, nejdříve jako viceprezident rozvoje podnikatelské činnosti a později také jako ředitel Greengas Polsko. V rámci těchto rolí, Michiel byl zodpovědný za identifikaci a rozvoj nového podnikání v oblasti výroby elektrické energie ze skládkového a banského plynu ve východní Evropě a USA. Michiel, s patnácti lety zkušeností na poli obnovitelných energií a snižování emisí uhlíku, zastával řídící pozice a pozice rozvoje podnikatelské činnosti v rámci Climate Neutral Group, Eneco, Orbeo, Econcern, One Carbon a Ecofys. V průběhu té doby si vybudoval rozsáhlé mezinárodní zkušenosti s identifikací a realizací projektů alternativní energie. Michiel je držitelem magisterského titulu v řízení inovací z Utrechtské univerzity v Nizozemsku, a sídlí v Amsterdamu.

Martin Vojta – předseda výboru pro dohled nad financemi, audity a řízením rizik
Martin je partnerem pro podnikové finance ve společnosti BXR Group. Před nástupem do společnosti BXR Group v roce 2006 byl Martin aktivní v oblasti fúzí a akvizic a zabýval se financováním projektů v sektoru výroby energie ve střední a východní Evropě, kde před nedávnem řídil fúze a akvizice pro hlavního hráče v oboru.

Tonio Ebeling – ředitel
Po ukončení práce pro společnosti Arthur Andersen, General Electric a Deloitte v různých finančních pozicích nastoupil Tonio v létě 2011 do společnosti BXR Group jako finanční ředitel. Se svou důkladnou znalostí problematiky financí a auditů zastává klíčovou pozici v rozvoji skupiny.

Tonio má magisterský titul z podnikové ekonomiky na Tilburgské univerzitě a je certifikovaným auditorem v Nizozemsku. Je nizozemským občanem a bydlí v Nizozemsku.