Firmy należące do grupy

Siedziba główna Green Gas International B.V. mieści się w Amsterdamie. Z siedziby tej koordynowana jest cała działalność grupy: strategia, finanse korporacyjne, obrót kredytów węglowych, ład korporacyjny i zgodność z przepisami oraz marketing.

Czechy: Green Gas DPB S.A.

Firma DPB jest uznanym czeskim pionierem w zakresie zarządzania i wykorzystania metanu z kopalni węgla. Firma oferuje wykonywanie robót wiertniczych naziemnych, jak i podziemnych, a także usługi dystrybucji i produkcji gazu kopalnianego. Dzięki zaangażowanemu zespołowi liczącemu 400 pracowników Green Gas DPB jest główną firmą operacyjną posiadającą wiele lat doświadczenia w prowadzeniu projektów przekształcania metanu z kopalni węgla w energię, realizowanych w Środkowej i Wschodniej Europie. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do odwiedzenia strony www.dpb.cz.

Green Gas Germany GmbH

Biuro handlowe i operacyjne odpowiedzialne za wszystkie operacje na terenie Europy Zachodniej, którego główną działalnością jest realizacja projektów dotyczących kopalni węgla na obszarze Niemiec Zachodnich oraz projektów dotyczących składowisk odpadów i biogazu na obszarze Europy Zachodniej. Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w przemyśle składowania odpadów i wydobywczego węgla firma Green Gas Germany zaprojektowała i zrealizowała ponad 200 projektów dot. wytwarzania energii na całym świecie. Dzięki posiadaniu własnej sterowni centralnej Green Gas Germany oferuje usługi monitorowania i sterowania w trybie 24/7, korzystając ze źródeł danych rzeczywistych pochodzących z każdego zakładu w celu zagwarantowania ich bezawaryjnej pracy na całym świecie.

Green Gas Polska

Biuro operacyjne z siedzibą w Warszawie odpowiedzialne za projekty realizowane na obszarze Polski.